Live Stories from Prishtina

LIVE

Early Birds

Mirë se vini në agimin e një dite të re, ku valët e ajrit gjallërohen me energji, të qeshura dhe pulsin e melodive tuaja të preferuara. Hyni në botën e shfaqjes sonë të gjallë të mëngjesit, një simfoni zërash dhe melodish që premton të nisë ditën tuaj me pozitivitet.

Imagjinoni këtë: dielli sapo ka filluar të pikturojë qiellin me nuancat më të bukura dhe ndërsa pini filxhanin tuaj të parë të kafesë, pritësit tanë dinamikë zënë vendin në qendër të Prishtinës, Valentina Imeraj dhe Alban Makolli bëjnë që dita juaj të nis si asnjëherë më parë. Njihuni me maestrot e mëngjesit, duke thurur tregime, duke ndarë të qeshura dhe duke i kthyer momentet e zakonshme në kujtime të paharrueshme.

Pra, vendosni alarmin, bëjeni gati filxhanin e kafesë dhe përshtatuni me magjinë që është emisioni ynë i mëngjesit. Nuk është vetëm radio; është një festë e jetës, dashurisë dhe momenteve të përbashkëta që e bëjnë çdo ditë të jashtëzakonshme. Mirë se vini në rrahjet e zemrës së mëngjesit tuaj – ku muzika është e gjallë, shakatë janë të shkëlqyera dhe dita shpaloset me premtimin e mundësive të pafundme. Mëngjesi në Paper me Tinën, Albanin dhe Labin, çdo ditë nga ora 07:00 deri 09:00.